• 22.04.22. Dzień Ziemi

• Sadzenie drzew jest jednym z najpiękniejszych i rzeczowych elementów ochrony środowiska. Ważna jest również edukacja i świadomość konsekwencji działalności człowieka dla środowiska naturalnego, bo drzewa do nasze „zielone płuca”.

• Pasowanie na Czytelnika

• Dnia 13 kwietnia uczniowie klasy 1a wzięli udział w uroczystości Pasowania na Czytelnika. Podczas spotkania w bibliotece p. P. Głaz zapoznał dzieci z biblioteką szkolną, przypomniał zasady korzystania z książek. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz książeczkę.

• Spotkanie z pisarką książek dla dzieci p. Magdaleną Zarębską

• Dnia 25 kwietnia uczniowie klas 1a, 1b, 2a i 2b spotkali się z pisarką książek dla dzieci p. Magdaleną Zarębską. Podczas spotkania autorskiego dzieci rozmawiały na temat tolerancji, miłości, akceptacji innych. Były także gry i zabawy integracyjne, w których brały udział wszystkie dzieci.

• Ekologiczny pokaz mody

• 25.04.22. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Ekologicznym Pokazie Mody, który był związany z minionym Dniem Ziemi. Nasze dzieci i ich rodzice wykazali się ogromną fantazją , a stroje były świetne! Gratulujemy twórcom!

• Śniadanie wielkanocne

• Uczniowie naszej szkoły, w klasach, 13 kwietnia samodzielnie przygotowali śniadanie wielkanocne. Wspólnie zasiedli do stołu i życzyli sobie radosnych zdrowych świat, smacznego jajeczka oraz bogatego zajączka. Wspólnie spędzony czas wprowadził wszystkich w przedświąteczny nastrój .